E-İrsaliye başvurusu uygulamasından yararlanmak için Gelir İdaresi Başkanlığı’nda “e-Fatura Kullanıcı Hesabınızı” açtırmanız gerekmektedir.

E-İrsaliye Başvur

E-İrsaliye Başvur
Nasıl Başvurabilirim?
 • Mükellefler e-İrsaliye Uygulamasından diğer uygulamalarda olduğu gibi 3 yöntem ile yararlanabilmekte olup Başkanlıkça aksi belirtilmediği sürece, e-Fatura Uygulamasından yararlandıkları yöntem dışında bir yöntem kullanamayacaklardır.
 • e-İrsaliye Uygulamasından, özel entegratör hizmeti yöntemi kapsamında GİB tarafından yetki verilmiş Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve teknolojileri A.Ş. bilgi işlem sistemleri üzerinden e-İrsaliye düzenleme, elektronik ortamda iletme, alma ve saklama hizmeti işlemlerinden yararlanabilecektir.
 • e-İrsaliye Uygulamasında özel entegratör hizmeti yöntemi seçen mükelleflerin Uyumsoft’a başvurmaları yeterli olacaktır ayrıca gelir idaresi daire başkanlığına başvuruda bulunmalarına gerek bulunmamaktadır. GİB e irsaliye Hesaplarınız tarafımızdan elektronik ortamda tanımlanacaktır.

Sizi Arayalım

E-İrsaliye hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Uzman ekiplerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

  e-devlet-logo

  E-Devlet.com.tr bir edevlet kapısı değildir. Uyumsoft A.Ş. ait bir markadır. E-Fatura, E-Arşiv, E-İrsaliye, E-Defter ve diğer tüm i-Dönüşüm ürünlerinin sergilendiği bir Dijital Dönüşüm platformudur.

  ADRES

  Çiftehavuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Teknoparkı A1 Blok – Kat:2 – No:201 P.K. 34220 Esenler / İstanbul / TÜRKİYE

  TELEFON NUMARASI

  +90 (212) 467 33 33 (Pbx.)